;

...

Факультет обліку, фінансів та інформаційних технологій існує в структурі інституту вже 25 років і на сьогоднішній день представляє собою унікальне поєднання 2-х управлінсько-аналітичних спеціальностей (облік і оподаткування; фінанси, банківська справа та страхування), а також 2-х актуальних інженерно-технічних спеціальностей (інженерія програмного забезпечення та комп’ютерні науки). Саме таке поєднання освітніх напрямків на одному факультеті відображає модель розвитку сучасної економіки, яка неможлива сьогодні без якісної фінансової аналітики, ретельного обліку, контролінгу та інформаційних технологій, які дозволяють зробити процеси управління ефективними та прозорими. Тож не дивно, що студентство ФОФІТ об’єднує пристрасть до пізнання природи економічних явищ, критичного аналізу інформації навколо!

Студенти ФОФІТ приймають активну участь в наукових, творчих, екологічних заходах рідного КЕІ, знаходять час і для креативу, організовуючи факультетські тімбілдінги після активного навчання.

На факультеті велику увагу приділено науковій діяльності студентства. Студенти ФОФІТ традиційно показують високі результати успішності і якості навчання. Серед студентів щороку є активні учасники та переможці всеукраїнських олімпіад з фінансів, обліку, програмування, номінанти міських та обласних премій для молоді, зокрема премії Гутовського, учасники міжнародних конференцій, круглих столів та наукових дебатів. Слід відзначити наукову школу Олександра Семеновича Зеленського, студенти якого вже четвертий рік поспіль здобувають переможні місця на міжнародних турнірах з програмування.

Викладачі кафедр факультету є фахівцями у своїх галузях знань, мають наукові ступені кандидатів та докторів наук, досвід практичної роботи, який натхненно передають своїм студентам.

Вектор розвитку факультету спрямовано на подальше удосконалення освітнього простору, розробку цікавих додаткових тренінгів для студентів. Ведеться співробітництво у межах Міжнародного університетського альянсу SAP, співпраця з реальним сектором економіки міста, розвиток напрямку ІТ, управлінського обліку, цифрових фінансів.

Запрошуємо Вас до дружньої родини факультету обліку, фінансів та інформаційних технологій!

Copyright 2020 ©