;

З Міжнародним днем бухгалтера!

З Міжнародним днем бухгалтера!

Напередодні свята зібралися студенти КЕІ 3-5 курсів спеціальності «Облік і оподаткування» ФОФІТ, а також студенти спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування", які вивчають дисципліни  "Бухгалтерський облік", "Облік і оподаткування малого бізнесу", щоб відзначити цю подію

Розпочала цей захід і розповіла багато цікавинок про професію бухгалтера доцент кафедри обліку і оподаткування Тетяна Бондаренко.

Звичайно ж, були щирі вітання із професійним святом від гостей: гарні слова привітань почули від директора інституту, професора Андрія Шайкана, декана ФОФІТ доцента Анатолія Супруна, завідувача кафедри доцента Олени Руденко та ін.

Серед запрошених – випускник Олександр Панченко, який розповів про свою професію і вдалі кроки в ній. Він нині працює провідним фахівцем КП «Кривбасводоканал» (випускник спеціальності 2017 року).


Відбулася презентація професії «Бухгалтерський облік: історична подорож та сучасне обличчя» (Д.Нестерук, магістр 1-го року навчання). Цікаві доповіді зробили першокурсниці на тему:

    • Облік торгівлі емоціями.
    • Франчайзинг: особливості обліку.
    • Особливості електронної комерції.
    • Екологічні аспекти сталого розвитку в бухгалтерському обліку.

 

Та все ж таки «приз симпатій» за свою доповідь отримав старшокурсник Дмитро Шумаков.

Для всіх учасників відбулося тестування: «А раптом ти бухгалтер?» і розиграш лотереї «Що тебе чекає в майбутньому».

Підсумки заходу підвела Олена Руденко, завідувач кафедри обліку і оподаткування.

 

На завершення свята – подарунки і частування від Луки Пачолі.

11.11.2019
Copyright 2020 ©