;

Зустріч із фахівцями ІТ-компанії QATestLab

Зустріч із фахівцями ІТ-компанії QATestLab

28 листопада відбулася зустріч студентів Криворізького економічного інституту з фахівцями ІТ-компанії QATestLab

Компанія має міжнародний статус, працює на українському ринку 8 років і займається тестуванням програмного забезпечення. Представники компанії розповіли про сучасну професію «баг-хантер» і пояснили, що опанувати її може людина, яка не є фахівцем в ІТ-сфері. Студентам пропонували безкоштовні навчальні он-лайн курси, по закінченню яких можна починати працювати у сфері тестування програмного забезпечення.

І курси, і робота передбачають гнучкий графік і можуть проходити без відриву від навчання. По закінченню студенти 2-4 курсів ФОФІТ взяли участь в інтерактивній грі.

***

На початку заходу студенти отримали брошури і анкети, на які наприкінці дали відповідь. Одним із завдань було знайти помилку. Першою віднайшла її Дар’я Ободець, студентка 4-го курсу. Їй було вручено невеличкий сувенір – красиву чашку.

- Сьогодні ми прослухали виступ представника ІТ-компанії, - розповідає Дар’я. - Для мене було багато нової інформації, про дещо раніше тільки чула. Тож я із задоволенням слухала фахівців. Я думаю, в майбутньому мені це знадобиться.

Говорять гості: Анатолій Ромса і Дар’я Ісакова розповідають про свій візит до КЕІ:

- Ми прийшли до студентів, щоб ознайомити їх із компанією QATestLab та нашими безкоштовними курсами із тестування і входження у професію. Студенти ставили доволі цікаві питання і уважно слухали на них відповідь. Це їм буде тільки в «плюс» – думаємо, їм наша зустріч сподобалась і буде для них корисною.

28.11.2019
Copyright 2020 ©