;

10 квітня - онлайн-практика студентів КЕІ на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

10 квітня - онлайн-практика студентів КЕІ на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Усі заклади освіти в Україні вийшли з 12 березня на карантин через загрозу поширення коронавірусу. Тож для Криворізького економічного інституту, як і для інших українських вишів, це стало справжнім тест-драйвом онлайн-системи навчання. Ми вирішили, що в цій ситуації важливо бачити можливості, а не загрози

Що стосується проведення лекційних і практичних занять, то тут у нас широкі можливості. Це й дистанційне навчання на платформі Moodle, й використання інших різних систем, платформ і додатків (Zoom, Google Meet, Skype, Viber, Telegram, Messenger, YouTube, Twiddla, Google classroom тощо).

Однак, постало питання, що ж робити з проходженням практики?

Тут нам на допомогу прийшов ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і його надзвичайно креативні та професійні фахівці з департаменту розвитку та управління персоналом!

З АМКР за останні два роки у нас вже реалізовано декілька успішних проектів, які вплинули на якість підготовки наших студентів – це й дуальна освіта, й програми стажування, регулярні зустрічі студентів із провідними фахівцями компанії, проведення спільних просвітницьких і мотивуючих заходів, форумів тощо.

А сьогодні, в умовах карантину, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надає можливість студентам КЕІ пройти навчальну практику в режимі онлайн. Провідні фахівці ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в галузі HR, маркетингу, обліку та фінансів, права, інформаційних технологій проведуть серію онлайн майстер-класів, під час яких студенти отримають не тільки практичні знання, а й завдання, націлені на покращення засвоєння теоретичних знань. 

Такі компанії, як ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», сьогодні допомагають не тільки лікарям, медичним закладам і співробітникам у боротьбі з COVID-19, а й навчальним закладам долати виклики, які перед нами постали, а також шукати нові напрями співпраці, які впливають на якість підготовки майбутніх фахівців.

Отже, у п’ятницю стартує онлайн-практика з ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», і почнемо ми
з ознайомлення з роботою компанії та віртуальної екскурсії!

07.04.2020
Copyright 2020 ©